BALÇOVA EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınma aşamasının en zorlu evresi eşyaların bir yerden bir yere taşınmasıdır. Taşınmak isteyen kişiler bu durumu vakit kaybı ve ekstra zorluk olarak görmektedir. Eşyaları kendi imkanlarıyla taşımanın onlar için çok daha yorucu olacağına inananlar, eşyaları güvenli bir şekilde ve zamanında teslim edebilecek iyi bir nakliye firması aramaya başlamaktadır. Firmamız, İzmir’de yaşayan ve İzmir nakliye firmaları arasından tercih yapacak kişiler için son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır.  Hem ev hem de ofis taşıması işlemi için eşyalarını eksiksiz, sağlam, hızlı ve güvenli bir halde naklettirmek isteyen kişiler için firmamız, İzmir içindeki en doğru tercihlerden bir tanesidir.

Balçova Evden Eve Nakliyat Firmamızın Çalışma Sistemi

İzmir’de birçok bölgede müşterileri için en iyi hizmeti sağlamayı amaç edinen firmamızın çalıştığı bölgelerden bir tanesi de Balçova ilçesidir. Burada yaşayan veya buradaki evini ya da ofisini başka bir alana taşıyabilmek amacıyla Balçova evden eve nakliyat firması arayan kişiler şirketimizle irtibata geçerek bilgi alabilme imkanına sahiptir. Firmamız, öncelikli görevini eşyaların güvenliği olarak benimsemiştir. Bunun için de onların sağlam, eksiksiz ve tam istediğiniz zamanda taşıyabilecek gerekli personel ve ekipmana sahiptir. Firmamız, nakliye çalışmalarına başlamadan ilk önce sizler için görevlendirdiği nakliye ekspertizini evinize gönderir ve en uygun fiyatı sizler için belirlemesini sağlar. Fiyat kararlaştırılırsa güvenli hizmet gereğince nakliye protokolü imzalanır. Sonrasında da nakliye günü ve saati kararlaştırılır. Belirlenen günde ve saatte yola çıkan eşyalarınız yine tam vaktinde yerine ulaşır. Eşyalar, gönderilmek üzere yola çıkmadan önce kırılmalara ve hasarlara karşı sağlam şekilde paketlenerek götürülen mekanda sizler tarafından belirtilen yerlerine özenle çıkarılarak yerleştirilir. Eğer isterseniz montaj hizmeti de ekibimiz tarafından sağlanır.

Balçova Evden Eve Nakliyat Firmamızın Müşterilerine Sağladığı Avantajlar

İzmir’in birçok bölgesinde olduğu gibi Balçova bölgesinde yaşayan kişiler için de sağladığı avantajlarla firmamız, Balçova nakliyat firmaları arasında fark yaratmaktadır. Eşya güvenliğine çok önem veren firmamız, eşyalarınızı taşımaya başlamadan önce mutlaka sigortalatır ve olası bir mağduriyetin bu sayede önüne geçer.  Asansörlü ve asansörsüz olarak iki farklı taşıma sistemi bulunan şirketimiz, bu konuda seçimi müşterilerine bırakmaktadır. Sadece nakliye ihtiyacı olan kişileri için değil; evini ya da iş yerini boşaltmak zorunda kalan ve eşyalarını koyacak yeri olmayan kişiler için firmamız özel depo kiralama hizmeti de sunmaktadır. Ambalajlı eşyalarınız, firmamızın sizin için sağladığı depolarda dilediğiniz kadar kalabilir.