KONAK EVDEN EVE NAKLİYAT

İzmir içerisindeki bölgelere nakliye hizmeti sağlayan firmamız, taşınma sürecinde kişilerin en büyük yük ve zorluk olarak gördüğü, eşyaların nakliyesi sürecini kolaylaştırmak ve bu zorluğu kişilerin üzerinden alabilmek amacıyla çalışmaktadır. Eşyalarınız güvenle, sağlam ve eksiksiz şekilde dilediğiniz bölgeye nakledilir ve yerleştirilir. Bu sayede sizlere yalnızca taşınmanın keyfini çıkarmak kalır. Firmamızın İzmir içinde hizmet verdiği ilçelerden bir tanesi de Konak’tır. Konak bölgesindeki ev ya da ofis eşyalarını naklettirmek için İzmir nakliye firmaları arayan kişiler için firmamız, güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Konak Evden Eve Nakliyat Firmamızın Çalışma Sistemi

Firmamız, eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunun ve onların eksiksiz, sağlam şekilde taşınmasının ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Bu nedenle de her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Taşınma sürecini sizler için keyifli hale getirebilmek ve gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı emanet edebilmeniz için tüm süreci titizlikle planlamaktadır. Tüm bu hizmetleri sizler için en uygun fiyata sağlamayı amaçlayan firmamız, öncelikle evinize ya da ofisinize bir nakliye ekspertizi yönlendirerek fiyatı belirlemesini sağlar. Eğer bu fiyatı sizler de onaylarsanız bir sonraki işlem olan nakliye protokolünü imzalamaya geçilir. Taşınma günü geldiğinde eşyalarınız öncelikle en iyi şekilde ambalajlanarak hasarlara karşı korunaklı hale getirilir ve özenle araçlara konulur. Hedef bölgeye ulaşıldığında eşyalar taşınarak ambalajlarından çıkarılır ve uygun gördüğünüz yerlere ekibimizce yerleştirilerek montaj işlemleri tamamlanır. Konak’ta taşınacak ev veya ofis eşyaları olan ve Konak nakliyat firmaları araştıran kişiler, tüm bu hizmetlerimizden yararlanabilme imkanına sahiptir.

Konak Nakliyat Firmamızın Müşterileri İçin Sağladığı Avantajlar

Firmamız, müşteri odaklı çalıştığından dolayı en önem verdiği konulardan bir tanesi de eşyaların güvenle taşınmasıdır. Bunun için de firmamız tarafından, tüm eşyalarınız nakliye süreci boyunca sigortalanır. Hiçbir eşyanız kesinlikle sigortasız olarak taşınmaz. Son model araçlarla taşınan eşyalarınız araçlara yerleştirilmeden önce mutlaka en iyi şekilde ambalajlanır. Firmamız, iki farklı taşımacılık türüne sahip olmasıyla da avantajlıdır. Asansörlü ve asansörsüz taşımacılık türünden hangisinin kullanılmasını istediğiniz ise tamamen size kalmıştır. Firmamız, sunduğu nakliye hizmetinin yanı sıra eşyalarını koyacak yeri olmayan ve bir süre onları muhafaza edecek depo arayan kişilere kiralık depo hizmeti de sağlamaktadır. Bu depolar tamamen kişiye özeldir ve eşyalarınız ambalajlı şekilde bu depolarda istediğiniz kadar kalabilir. Sizler de Konak evden eve nakliyat firması arayışındaysanız hizmetlerimizden yararlanabilmek için iletişime geçebilirsiniz.