KARABAĞLAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Temel çalışma prensibi güvenilir hizmet olan firmamız, İzmir içerisindeki bölgelere nakliye hizmeti sağlamaktadır. Taşınma sırasında eşyalarınızın özenle nakledilme işleminin gerçekleşmesi ve uygun fiyatlı hizmetin sizler için ne kadar önemli olduğunun bilinciyle hareket eden firmamız, tüm aşamaları titizlikle düşünmektedir. Eşyalarınızın eksiksiz, sağlam ve zamanında istediğiniz yerlere taşınabilmesi için kaliteli hizmet prensibiyle hareket edilmekte ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışılmaktadır. Tüm bu özellikleri ile de firmamız, İzmir nakliye firmaları arasından ön plana çıkmaktadır. Firmamızın sağladığı avantajlardan yararlanmak isteyen kişiler, her zaman ekibimiz ile irtibata geçebilme imkanına sahiptir.

Karabağlar Evden Eve Nakliyat Firmamızın Çalışma Sistemi

Birincil hedefi müşteri memnuniyeti olan firmamız, eşyaların nakliyesi sırasında yaşanabilecek herhangi bir sorun ve mağduriyetin önüne geçebilmek için titizlikle çalışmaktadır. Taşınma yükünüzü biraz olsun alabilmek gözünüz arkada kalmadan eşyalarınızı teslim edebilmeniz için ekibimiz, sistematik bir çalışma sergilemektedir. Sizin için en uygun olacak fiyatı belirleyebilmek amacıyla taşınma işlemlerinize başlamadan önce evinize ya da ofisinize bir nakliye ekspertizi gönderilmektedir. Ekspertizin belirlediği fiyat sizler için de uygunsa bir nakliye protokolü imzalanmaktadır. Sonrasında belirlediğiniz gün ve saatte evinize veya ofisinize gelinerek eşyalarınız özenle paketlenir. Aynı titizlikle araçlara yerleştirilen eşyalarınız hiçbir gecikme yaşanmaksızın belirttiğiniz yere taşınır. Sonrasında eşyalar ekibimizce özenle açılarak yerleştirilir ve montajlama işlemleri yapılır. İzmir’in Karabağlar ilçesinde bulunan eviniz ya da ofisinizdeki eşyaların taşınması için Karabağlar evden eve nakliyat firması arayışınız varsa ekibimiz sizin için de her zaman hizmete hazırdır.

Karabağlar Evden Eve Nakliyat Firmamızın Müşterileri İçin Sağladığı Avantajlar

Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı gereğine bağlı olarak, müşterilerinin taşınma sırasında herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için çalışmaktadır. Bu yüzden de tüm eşyalarınız taşınma işlemi boyunca sigortalanır ve olası mağduriyetlerin bu sayede önüne geçilmiş olur. Ayrıca eşyalarınızın taşınma türüne yönelik, müşterilerimize iki ayrı seçenek sunulur. Asansörlü ve asansörsüz taşımacılık türünden hangisinin kullanılacağı sizler tarafından seçilir. Eşyalarınız, son model araçlarımızla taşınarak istenilen yere zamanında ulaştırılır. Tüm bu avantajları sayesinde firmamız, Karabağlar nakliye firmaları arasından öne çıkmaktadır. Bunların yanı sıra firmamız, kişiye özel kiralık depo hizmeti de vermektedir. Evini ya da ofisini boşaltmak zorunda kaldığı için eşyalarını koyacak yer bulamayanlar diledikleri kadar, bu özel depolarda eşyalarını saklayabilir.