ÇİĞLİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Evinizden, ofisinizden, yazlığınızdan taşınma işlemlerinizi kolay hale getirebilmek ve taşınma sürecinin en zorlu işlemi olan eşyaların nakliyesi sorununu ortadan kaldırmak için nakliyat firmaları devreye girmektedir. Bir nakliyat firmasının güvenilir olması, yeterli ve kaliteli ekipmana sahip olması ve eşyalarınızı zamanında taşıyabilmesi son derece önemlidir. Bu nedenle nakliye firması seçiminin iyi düşünülmesi ve doğru yapılması gerekmektedir. İzmir nakliye firmaları arasından, sağladığı kaliteli hizmetlerle öne çıkan firmamız İzmir içinde nakliye firması ihtiyacı bulunan kişiler için tercih sebebi olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla firmamız, sizler için en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Çiğli Evden Eve Nakliyat Firmamızın Çalışma Sistemi

Ev veya ofislerde kullanılan tüm eşyalar, sahipleri için büyük önem taşımaktadır. Firmamız da bunun bilinciyle, eşyalarınızı en sağlam ve sorunsuz şekilde taşıyabilmek için sistematik bir çalışma sistemi oluşturmuştur. Firmamız, ilk olarak sizler için en iyi fiyatın belirlenmesini yapar. Bunu yapmak için de ev ya da ofisinize firmamız tarafından nakliye ekspertizi yönlendirilir. Ekspertizin sunduğu fiyat teklifi sizin tarafınızdan onaylanırsa nakliye protokolü imzalanarak nakliye işlemleri başlatılmış olur. Anlaşılan gün ve saatte firmamız gelerek eşyalarınızı en iyi şekilde ambalajlar ve araçlara yerleştirir. Teslim edilecek adrese gelindiğinde eşyalar taşınarak paketlerden çıkarılır ve belirlenen yerlere yerleştirilir. Beyaz eşyalarınızın ve gerekli görülen diğer eşyaların montaj işlemleri de profesyonel ekibimizce gerçekleştirilir. İzmir içerisindeki hizmet bölgelerimizden bir tanesi de Çiğli’dir. Eğer siz de Çiğli’de bulunan eşyalarınızın başka bir bölgeye güvenle nakledilmesi için Çiğli evden eve nakliyat firması arıyorsanız, firmamız sizin için doğru adres olabilir.

Çiğli Evden Eve Nakliyat Firmamızın Müşterileri İçin Sağladığı Avantajlar

Firmamız için en önemli ilke, müşterilerin memnuniyetidir. Bu yüzden de firmamız, sizler için birçok avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi güvenli hizmet anlayışımız gereğince uygulanan sigortalı taşımacılıktır. Buna göre tüm eşyalarınız, taşıma süreci boyunca sigortalanır. Ayrıca eşyalarınızın paketlenmesine ve hasar görmemesine de son derece dikkat edilmektedir. Eşyalarınızın taşınması için size iki farklı taşıma türü seçeneği sunulur. Bunlar asansörlü ve asansörsüz taşımacılık türüdür. Sadece nakliye süreci için değil aynı zamanda eşyaların muhafaza edilmesi için de hizmet sağlanır. Bu da kişiye özel kiralık depo hizmetidir. Eşyalar, bu kişiye özel depolarda istediğiniz sürece saklanabilir. Eğer siz de Çiğli nakliyat firmaları arıyor ve hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterlidir.