BOSTANLI EVDEN EVE NAKLİYAT

Kişiler, bir yerden başka bir yere gerek evlerini gerek ofislerini taşıyacakları durumda en meşakkatli işlerden bir tanesi eşyaların nakliyesidir. Böyle durumlarda taşınacak kişiler genellikle güvenilir bir nakliye firması ile anlaşarak eşyaları profesyonellere taşıtmak istemektedir. Çünkü aksi takdirde eşya sahipleri için hem çok yorucu olmakta hem zaman kaybı yaratmakta hem de eşyaların güvenliği açısından uygun olmamaktadır. Bu nedenle ofisini ya da evini başka bir bölgeye taşımak isteyen kişiler en iyi nakliye firmaları arasından seçim yapmaktadır.  İzmir nakliye firmaları arayışında olan kişiler için firmamız, kaliteli hizmet anlayışı temelindeki çalışmasıyla İzmir’deki firmalar arasından öne çıkmaktadır. Eşyaların güvenle ve tam zamanında taşınabilmesi için bir nakliye firmasının ekipmanlarının mutlaka tam olması gerekmekte ve personellerinin işini iyi bilmeleri gerekmektedir. Firmamız alanında profesyonel ekibi ve son model ekipmanlarıyla her zaman hizmete hazırdır.

Bostanlı Evden Eve Nakliyat Firmamızın Çalışma Sistemi

Firmamız, tüm çalışmalarında ilk olarak müşteri memnuniyetini düşünmekte ve tüm sistemlerini buna göre kurmaktadır. Eşyalara verdiğiniz kıymetin farkında olan firmamız, onların en güvenli şekilde taşınabilmeleri için tüm detayları sizler için düşünmektedir. İzmir’in her bölgesine en iyi hizmet anlayışıyla çalışan firmamızın hizmet verdiği bölgelerden bir tanesi de Bostanlı’dır. Bu bölgede evini ya da ofisini güvenle taşıyabilmek için Bostanlı evden eve nakliyat firmaları arayan kişiler firmamız ile irtibat kurabilir. Firmamız, eşyalarınızı taşımadan önce ilk olarak evinize nakliye ekspertizi gönderir ve sizler için uygun olan fiyatın belirlenmesini sağlar. Eğer karşılıklı anlaşma sağlanırsa taşınma günü ve saatine karar verilerek nakliye protokolü imzalanır. Eşyalarınız hiçbir gecikme olmaksızın belirlenen gün ve saatte belirlenen yere nakledilir. Eşyalarınız, yeni ev ve ofisinizin istediğiniz yerine yerleştirilir ve eğer isterseniz, montaj hizmetleri de sizler için sağlanır.

Bostanlı Evden Eve Nakliyat Firmamızın Müşterileri İçin Sunduğu Avantajlar

Firmamız, müşterilerinin eşyalarının güvenliği ve memnuniyeti üzerine odaklanmaktadır. Bu nedenle de Bostanlı nakliye firmaları arasında arayışta olan müşterileri için birçok avantaj sunmaktadır.   Bunlardan en önemlisi de sigortasız eşya taşımama ilkesidir. Eşyalarınız bir yerden alınıp diğerine yerleştirilene kadar sigortalanır. Eşyalarınızın herhangi bir şekilde hasar görmemesi için ambalajlanmasına da son derece dikkat edilmektedir. Kat kat ambalajlanarak muhafaza edilen eşyalar son model araçlarımızla taşınır. Asansörlü ve asansörsüz olarak iki farklı taşıma sistemi sunan firmamız, bu konudaki seçimi de size bırakır. Sadece taşınmak ve eşyalarını nakliye ettirmek isteyen kişileri değil, evini ya da ofisini boşaltıp bu eşyaları saklayacak yeri olmayan kişileri de düşünen firmamız özel depo hizmeti de sunmaktadır. Tamamen size özel depolarda eşyalarınız istediğiniz kadar bekletilmektedir.