EGEKENT 2 EVDEN EVE NAKLİYAT

Evini veya iş yerini değiştirerek başka bir bölgeye taşınmak isteyen kişiler, ilk olarak eşyaların nasıl nakledileceğini düşünmektedir. Hem zamandan hem de eşyalarını kolay ve güvenli bir şekilde naklettirmeyi düşünen kişiler profesyonel bir nakliye şirketinden yardım almayı daha doğru bulmaktadır. Bunun için de güvenilir bir nakliye firmasının arayışına girmektedirler. İzmir’de yaşayan ya da İzmir’de bulunan ev ya da ofisini başka bir bölgeye taşımayı amaçlayan kişiler İzmir nakliye firmaları arayışına girmektedir. Firmamız, tam da bu noktada devreye girerek İzmir’deki müşterileri için kaliteli bir hizmet sağlamaktadır. Eşyalarınızın eksiksiz, sağlam bir şekilde taşınması ve tam istediğiniz zamanda yerine ulaştırılması için firmamız, özenle çalışmaktadır.

Egekent 2 Evden Eve Nakliyat Firmamızın Çalışma Sistemi

Firmamız, İzmir’in birçok bölgesinde sunduğu nitelikli hizmet ile müşterilerinin güvenini sağlamaktadır. İzmir’de firmamız tarafından hizmet sağlanan bölgelerden bir tanesi de Egekent 2’dir. Egekent 2’de bulunan evlerini ya da ofislerini taşımak isteyen ve Egekent 2 evden eve nakliyat firmaları araştıran kişiler firmamız ile irtibata geçerek çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi alabilir. Firmamız, eşyalarınızın en güvenilir şekilde taşınabilmesi için disiplinli bir çalışma sistemi oluşturmuştur. Taşınma işlemi başlamadan önce ilk olarak evinize ya da ofisinize ekspertiz gönderilerek en iyi fiyat belirlemesi yapılır. Ardından da nakliye protokolü imzalanarak taşınma gün ve saati tam olarak belirlenir. Sonrasında eşyalar, herhangi bir hasardan etkilenmemeleri için sağlam şekilde ambalajlanarak tehlikelere karşı korunaklı hale gelir. Eşyalar arabaya özenle yerleştirildikten sonra nakledilecek yere getirilir ve istediğiniz yerlere yerleştirilir. Montajlanması gereken eşyalarınız da ekibimiz tarafından montajlanır.

Egekent 2 Nakliyat Firmamızın Müşterileri İçin Sağladıkları Avantajlar

Firmamız, İzmir’in birçok bölgesinde olduğu gibi Egekent 2 nakliyat firmaları arayışında olan kişiler için de sağladığı hizmetlerle tercih sebebi olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile firmamız, oluşabilecek mağduriyetlere karşı pek çok önlem almaktadır. Bunlardan bir tanesi de sigortalı taşıma hizmetidir. Eşyalarınız nakliye süreci boyunca sigortalı olarak taşınıp yerleştirilir. Firmamızın müşterileri için sağladığı bir diğer avantaj da iki farklı taşıma sistemidir. Asansörlü ve asansörlü taşıma sistemlerinden hangisinin seçileceği ise müşterilerin isteğine bırakılmaktadır. Eşyalarınızın taşınacağı araçlar son model olup eşyalarınız sarsıntısız şekilde taşınabilmektedir. Firmamızın nakliye sürecinin yanı sıra eşyalarını belirli bir süre koyacak yer arayan kişiler için de hizmet vermektedir. Kişiye özel kiralık depolarımızda eşyalarınız istediğiniz süre boyunca ambalajlı şekilde muhafaza edilmektedir.