Bornova evden eve nakliyat, taşıma, en iyi nakliyat firmaları, fiyatları

Barantaş Nakliyat olarak Bornova evden eve nakliyat, taşıma, en iyi nakliyat firmaları, fiyatları hizmetlerini müşterilerimize sunuyoruz.

Ev taşıma süreci, insanları hem yoran hem de detaylı ve zahmetli olduğundan dolayı çok düşündüren konulardan biri olmaya devam ediyor. Bir evden başka bir eve, bir iş yerinden başka bir iş yerine eşyalarını ve malzemelerini taşımak isteyenler, bu işi en doğru, hızlı ve uygun şekilde yapacak firmaları arıyor. İzmir’de ve Bornova’da evden eve nakliyat firması arayanlar; firmanın deneyimine, uzman kadrosuna, ne kadar sürede taşıma işleminin gerçekleşeceğine, uygun fiyatlarla taşıyıp taşımadığına ve diğer taşınma konuları gibi ayrıntılara bakıyor. Bornova evden eve nakliyat firması ile işini büyük bir titizlikle yapan Barantaş Nakliyat, müşteri memnuniyetini önceleyen bir anlayışla tüm süreçleri profesyonellikle yönetiyor.

Evden eve asansörlü nakliyat, iş yeri ve ofis taşıma, fuar taşımacılığı, okul taşıma, fabrika ve banka taşıma ile şehirlerarası nakliyat ve kapalı alan eşya depolama alanlarında hizmet veren Barantaş Nakliyat, profesyonel kadrosu ile hızlı nakliye çözümleri üretiyor. İzmir ve çevresinde nakliyat hizmetleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden firma, paketleme, taşıma, yerleştirme ve depolama işlemlerini deneyimli ekibi ile gerçekleştiriyor. Ekspertiz ile eşya ve fiyat tespiti, paketleme süreci ile en uygun paketleme ve taşınmaya hazır hale getirme işlemi, transfer ile özenli bir şekilde eşyaların yeni yerine ulaştırılması sağlanır. Nakliye işinin son aşaması olan kurulum süreci ile de, paketlerinden çıkarılan eşyaların yerlerine konulması ve kurulumlarının sağlanması ile nakliye sürecinin sorunsuz şekilde tamamlanması sağlanır.

Bornova evden eve nakliyat

Barantaş Nakliyat firması ile İzmir Bornova evden eve nakliyat işinizi kolaylıkla çözebilirsiniz. Uzun yıllara dayanan bir nakliye tecrübesine sahip olan ve deneyimli kadrosu ile tüm taşınma işlemlerini hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlayan firma, müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve müşterilerinin en iyi hizmeti alması için taşınmanın tüm süreçlerinde kaliteli hizmet sunar. Firmanın müşterileri hiçbir sorun yaşanmadan nakliye sürecini tamamlar. Sigortalı şekilde taşınan eşyalar, en sağlam paketleme teknikleri ile paketlenir ve tüm kaza ve çarpmalardan korunarak gideceği yere ulaştırılır. 

Ayrıca asansörlü evden eve nakliyat ve asansörlü ofis taşımacılığı seçenekleri ile de hizmet veren firma, filosunda bulundurduğu en donanımlı nakliye araçları ile evden eve nakliyat taleplerinizi karşılar. Tüm bu taşıma işlerinin yanı sıra eşya depolama seçenekleri de mevcuttur. Ambalajlı şekilde korunaklı hale getirilen eşyalarınız, dilediğiniz sürece özel depolarda muhafaza altında tutulur. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanıp, taşınma ve depolama işlerinizi sorunsun şekilde çözebilmek için Barantaş Nakliyat firması ile irtibat kurabilir ve tüm sorularınıza kısa sürede yanıt alabilirsiniz.

İzmir Bornova evden eve nakliye

İzmir Bornova evden eve nakliye işleriniz için tüm süreçler profesyonel şekilde ilerler ve taşınma işlemleri sorunsuz olarak tamamlanır. Nakliye süreci şu şekilde ilerler;

 • Barantaş Nakliyat ile iletişim kurmanızın ardından, uzman personel eşyalarınızı yerinde tespit etmek için harekete geçer,

 • Bu ekspertiz hizmeti ile taşınma sürecinde hangi tür aracın ve ne tür ekipmanların kullanılacağı ile kaç deneyimli personelin nakliyede yer alacağı belirlenir,

 • Bu ekspertiz işlemi ile aynı zamanda fiyat bilgisi müşteriye sunulur ve sonraki adıma geçilir,

 • Müşteri ile nakliye protokolü imzalanır ve tüm eşyalar sigortalanıp taşınma günü belirlenir,

 • Profesyonel ekip adrese giderek, her türlü hasardan korumak için tüm eşyaları uygun ve sağlam şekilde paketleyip nakliye aracına yükler,

 • Kırılma tehlikesi olan eşyalar için daha özenli ve havalı naylonlarla ayrıcalıklı bir paketleme sistemi uygulanır,

 • Sökülebilir olan eşyalar uzman ekip tarafından sökülerek paketlenir ve taşınmaya hazır hale getirilir,

 • Nakliye aracına nizami şekilde yerleştirilen ve hareket halindeyken sallanmaması için sabitlenen eşyalar yeni adresine doğru yola çıkar ve taşıma işlemi başlar,

 • Tüm eşyalarınız paket ve ambalajlarından çıkarılıp yerlerine konulur,

 • Kurulumu yapılacak olan eşyaların montaj ve kurulumu yapılır, böylece süreç tamamlanır.

Nakliye hizmeti alanlar nelere dikkat etmeli?

Nakliye hizmeti alanlar öncelikle, firmanın deneyimli olmasına, araçlarının yeni ve donanımlı şekilde hizmet vermesine dikkat etmeli. Uzman personel eşya ve taşıma detaylarını belirleyip fiyat verdikten sonra, tüm süreçlerin planlı şekilde ilerlediğinden emin olunmalı. Planlama kısmı nakliye işinin en önemli kısımları arasındadır ve özellikle profesyonel bir firma ile bu işlemi yaptığınızdan emin olmak için planlama konusuna dikkat edilmelidir. Nakliye hizmeti alanların özellikle dikkat etmesi gereken konulardan biri de sözleşmedir.

Nakliye işlemi başlamadan önce mutlaka nakliye sözleşmesi yapılmalı ve iki tarafın imzaları ile bir resmiyet kazanmalıdır. Ayrıca bir diğer önemli husus ise sigortadır. Eşyalar bu nakliyat sigortası ile güvence altına alınır. Tüm bu hizmet sürecinde hizmet alınan firmanın belgelerinin tescilli olmasına, nakliyat işi yapabilmek için yetki belgesinin olup olmadığına da bakılmalıdır. Ayrıca o firmadan hizmet alanların yaptığı yorumları okumakta da fayda vardır. Önemli ipuçlarının yer aldığı bu yorumlar, müşteri için önemli bir belirleyicilik sağlayabilir. Tüm nakliye süreçleri, bu maddelere dikkat edildikten sonra daha kolay bir hale gelecektir.

Bornova iş yeri taşıma ve ofis taşıma

Bornova iş yeri taşıma ve Bornova ofis taşıma hizmeti almak isteyenler için Barantaş Nakliyat firması profesyonel ve deneyimli ekibi, sorunsuz bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile çözüm üretiyor. Müşterilerinin referansları ile büyüyen firma, son model araçlar ve ekipmanlarla taşıma süreçlerini yönetiyor. Sigortalı olan, sorunsuz şekilde paketlenen ve sağlam ambalajlanan eşyalar, asansörlü nakliyat hizmeti ile gideceği yere ulaştırılıyor.

Ofisinizde ya da işyerinizde olan tüm eşyalar, ilgili eşyanın türüne ve durumuna göre ambalajlanıyor. Kutulanan, paketlenen ve ambalaj ile korunaklı hale getirilen eşyalar, yeni yerine taşınıyor ve dilediğiniz yere yerleştiriliyor. Kırılma tehlikesi olan eşyalar havalı naylonlarla sarılıyor ve dikkatle taşıma işlemi yapılıyor. Tüm masa ve sandalyeler de aynı şekilde ambalajlanıyor ve dikkatli şekilde nakliye işlemi gerçekleşiyor. Ofis dolapları ve diğer büyük eşyaların demonte ve monte işlemlerini, Barantaş Nakliyat’ın uzman ekibi yapıyor.

Bornova evden eve asansörlü nakliyat

İzmir Bornova evden eve asansörlü nakliyat hizmeti, en uygun ve uzman ekip için Barantaş Nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz. Asansörlü taşıma hizmeti ile daha profesyonel hizmet veren firma, müşteri memnuniyetini her geçen gün daha da yükseğe taşımaya devam ediyor. Prensipli ve profesyonel çalışma sistemi ile İzmir ve çevresinde taşımacılık, nakliye ve depolama hizmeti veren Barantaş Nakliyat, hızlı ve güvenli taşımacılığın adresi olarak dikkat çekiyor. Bornova evden eve asansörlü nakliyat hizmeti için firma ile irtibat kurarak ekspertiz ve fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

İzmir Bornova eşya depolama fiyatları

İzmir Bornova eşya depolama fiyatları için Barantaş Nakliyat’tan en uygun fiyatı almanız mümkün. Güvenli depo hizmeti almak ve eşyalarınızın sağlam ve korunaklı bir yerde muhafaza edilmesini sağlamak için Barantaş Nakliyat’ı arayın. Evinizden ambalajlı ve güvenli şekilde alınacak olan eşyalarınız, paketlenmiş şekilde depolara konulur ve dilediğiniz tarihte dilediğiniz adrese ulaştırılır. Geçici ve güvenli eşya depolama hizmeti ile büyük bir sorundan kurtulabilirsiniz. Eşyalarınız dilediğiniz kadar korunaklı şekilde depolarda tutulur. Diğer taraftan, tüm bu süreçlerde eşyalarınızı garanti altına alacak olan sigortalama da yapılır. Beyaz eşyadan ev mobilyalarına, ofis malzemeleri ve mobilyalarından daha küçük ölçekli eşyalarınıza, makinelerden her türlü alete, depolamak istediğiniz her şey Barantaş Nakliyat’ın güvencesi altındadır. 

Bornova evden eve nakliyat Barantaş Nakliyat iletişim bilgileri

 • Çağrı Merkezi: 444 4 991

 • Tel: 0 232 368 55 35 / 0 232 368 55 25

 • Gsm: 0 532 171 22 49