NERGİZ EVDEN EVE NAKLİYAT

Taşınma sırasında kişileri en çok zorlayan ve düşündüren konulardan bir tanesi de eşyaların bir yerden diğer yere nakliye işlemidir. Gerek ofis gerekse de ev nakliyesinde eşyaları taşırken profesyonel bir destek almamak hem kişiye ekstra bir zahmet olmakta hem de yeterince güvenilir olmamaktadır. Bu nedenle de taşınmak isteyen kişiler bulundukları bölgelerdeki nakliye firmalarını araştırarak en iyisini seçmeye çalışmaktadır. Bir nakliye firması seçiminde en önemli unsurlar; firmanın güvenilirliği, eşyaların sağlam taşınabileceği ekipmana sahip olunması ve eşyaların zamanında taşınabilmesidir. Tüm bu hizmetleri uygun fiyatlarla gerçekleştirebilecek bir nakliye firması bulabilmek kişiler için son derece önemlidir. Firmamız, İzmir nakliye firmaları arasında hizmet vermekte ve her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaya özen göstermektedir.

Nergiz Evden Eve Nakliyat Firmamızın Çalışma Sistemi

Alanında profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple hizmet veren firmamız, sistemli ve güvenilir bir çalışma prensibine sahiptir. İzmir’in pek çok bölgesinde hizmet sunan firmamızın çalıştığı bölgelerden bir tanesi de Nergiz’dir. Nergizde ikamet eden ya da çalışan, evini ya da ofisini başka bir yere taşımak isteyen kişiler, Nergiz evden eve nakliyat firmalarını araştırmaya başlamaktadır. Eşyaların eksiksiz, sağlam ve hızlı bir şekilde taşınabilmesi için firmamız düzenli bir çalışma sistemi sağlamaktadır. Öncelikle size en uygun fiyatı belirleyebilmek için firmamız, nakliye ekspertizini görevlendirir ve ekspertiz evi inceleyerek uygun bir fiyat belirler. Eğer anlaşma sağlanırsa nakliye sözleşmesi imzalanarak taşıma günü ve saatine karar verilir. Taşıma sisteminin asansörlü mü yoksa asansörsüz mü olacağı da sizin tarafınızdan belirlendikten sonra kararlaştırılan günde eşyalarınızı taşımak için gelinir. Eşyalar, her türlü çarpma ve hasardan korunabilmesi için en sağlam şekilde paketlenerek araçlarımıza konulur. Nakliye sırasında hiçbir gecikme yaşanmadan eşyalar gitmesi gereken yere ulaştırılır ve belirlediğiniz yerlere yerleştirilir. Eğer istenirse montaj işleri de firmamız tarafından sağlanır.

Nergiz Evden Eve Nakliyat Firmamızın Sizler İçin Sağladığı Avantajlar

Eşyalarının, kişiler için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine birçok imkan sağlamaktadır. Güvenli hizmeti birincil ilke olarak kabul eden firmamız, hiçbir eşyanızı kesinlikle sigortasız taşımamaktadır. Eşyalarınızın en sağlam şekilde taşınabilmesi için son model araçlar kullanılmakta ve profesyonel ekibimiz titizlikle çalışmaktadır. Asansörlü ve asansörsüz olmak üzere iki farklı taşıma sistemi kullanılmakta ve hangisinin kullanılacağı tarafınızca belirlenmektedir. Firmamızın sağladığı avantajlardan bir tanesi de evini ya da ofisini boşaltmak zorunda kalan kişiler için özel depo hizmetidir. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak isteyen, Nergiz nakliye firmaları arayışındaki kişiler, firmamızla irtibat kurarak çalışmalar hakkında detaylı bilgi alabilir.